Dzisiaj jest: 13.12.2017, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Cennik

Darmowe ogłoszenia Nowy Sącz

Jeżeli chcesz zamieścić standardowe ogłoszenie, wpis firmy czy ofertę promocyjną z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie OgloszeniaNowySacz24.pl całkowicie BEZPŁATNIE.
 

Nowa jakość ogłoszeń regionalnych! - ogłoszenia Nowy Sącz
Cennik ogłoszeń o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:

 

Wpis Premium - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Wpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany zawsze na początku listy kategorii.

Ogłoszenie WYRÓŻNIONE - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 
 

Podbijanie ogłoszeń PREMIUM PLUS
 

1. Podbicie ogłoszenia na liście kategorii w zależności od zakupionych punktów. Sortowanie ogłoszeń PREMIUM PLUS odbywa się, podbite (na samej górze w ogłoszenie które ma najwięcej punktów) w dalszej kolejności po dacie dodania.
 

Cennik rozszerzonych wpisów firmy prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 

Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu nazwafirmy.serwis.pl pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i zawsze na górze wyników z listy kategorii w której został dodany.
 

Oferty Promocyjne
 

Top Oferta - oferta prezentowana na stronie głównej podstrony "Oferty Firm" oraz wyróżniona niebieską ramką i prezentowana zawsze na początku listy kategorii w której została dodana.
 

Jak zapłacić za ogłoszenie?
 

Darmowe ogłoszenia Nowy Sącz
Z usług serwisu 
OgloszeniaNowySacz24.pl można w prosty sposób skorzystać za pomocą usługi SMS, online oraz płatności na konto serwisu. 

Serwis OgloszeniaNowySacz24.pl zastrzega możliwość wprowadzenia zmian do niniejszego cennika.

Usługę sms obsługuje Eurokoncept, grupa Dotpay. Wszelkie zastrzeżenia i reklamacje dotyczące funkcjonowania systemu płatności prosimy składać do firmy DotPay.pl pod linkiem http://www.dotpay.pl/reklamacje/

 Usługi sms są dostępne w sieciach komórkowych: T-Mobile, Orange, Plus GSM, Play (Sami Swoi, Hayah, Tak Tak, Simplus, Orange Go, POP i inne). Regulamin usług SMS znajduje się tutaj: Regulamin usługi

Darmowe ogłoszenia Nowy Sącz - nowa jakość ogłoszeń regionalnych! - ogłoszenia Nowy Sącz

Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KREDYTY UBEZPIECZENIA NOWY SĄCZ - ZADZWOŃ i UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE 505-952-404